Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kačice na obzore

6. 2. 2014

Ráno vstane, po sprche vypije čaj, zje vločky a cestou do školy sa rozhodne, či dnes bude chlapcom alebo dievčaťom. Na vyučovaní po inšpiratívnej hodine homosexuality bude na dôvažok riešiť, či dnešok strávi ako hetero, homo, bi, trans či intersexuál. Na hodine gender ideológie sa posnaží masturbovať aspoň na trojku, pretože má ich trieda sľúbené preskúšanie a učiteľ tohto predmetu je prísny, nestrpí flákanie.

 

Absurdné? Asi nie. Veď podľa „ľudskoprávnych“ kukučiek z katolíckeho hniezda je údajne práve toto (hoci, samozrejme, pritahnuté za vlasy autorkou článku) budúcnosť Európy. Dokonca ani niektorí/é poslanci a poslankyne Európskeho parlamentu sa neštítia šíriť tieto a ďalšie podobné úchylné bludy. To všetko pod hlavičkou (kresťanského?) boja proti teplým a rodovým „nadprávam“.

 

Sexualitou až chorobne posadnutí bojovníci proti ľudským právam opäť vytiahli e-mailové mačety, aby atakovali digitálne brány europoslancov a europoslankýň spamom za svätú vec. Vyzývali, aby Európsky parlament odmietol, tak ako to urobil pri Správe o sexuálnom a reprodukčnom zdraví poslankyne Edite Estrely, aj Správu k plánu EÚ na boj proti homofóbii a diskriminácii na základe sexuálnej orientácie a rodovej identity poslankyne Ulrike Lunacek.

 

Čo tam po tom, že by správy po prijatí v Štrasburgu národné štáty k ničomu právne nezaväzovali. Napokon, boli to „len“ správy, ako už sám názov našepkáva tým, čo chcú počuť. Ale hovoriť o správach pravdu nie je také sexi. Pravda nemá ten správny esprit ako manipulatívne hlúposti plné sexuálnych narážok, ktoré sa tak dobre predávajú v bulvároch, tak prečo nie v politike?

 

Tak ako mali v čase nastupujúceho fašizmu všetko zlé na rováši najmä Židia, dnes, po ich takmer úplnom vyvraždení, sa hľadá ich nástupca. Hry na nepriateľa ľudu predsa potrebujeme. Ako inak by ľud zabudol na nedostatok chleba?

 

Na čele slovenského šíku proti ľudským právam stojí KDH. Jeho líder Ján Figeľ prostredníctvom výzvy hnutia slovenským členom Európskeho parlamentu sa tiež snažil dosiahnuť odmietnutie správy Ulrike Lunacek. So záverečnou vetou z výzvy sa však dá iba súhlasiť. Odcitujme si ju s pohľadom upretým na rozpočet SR v oblasti podpory cirkví celú: „Slovenských europoslancov povzbudzujeme k odvahe a zodpovednosti, aby podporovali skutočnú rovnosť občanov a presadzovali to, čo je dobré pre všetkých občanov EÚ, a nie výhody pre istú skupinu.“

 

Vráťme sa ešte k informácii o vyučovaní homosexuality (sic!). Ako novinársku kačicu ju vypustila do sveta aj nemenovaná slovenská televízna aristokratka v spravodajstve z nemeckého Stuttgartu. Údajne sa tam aktuálne diskutuje o tom, že popri nemčine či matematike zavedú školy práve tento predmet. A keďže správu Ulrike Lunacek Európsky parlament prijal, mali by si konšpiračné médiá ustrážiť aj odvetu božích bojovníkov. Očakáva sa totiž lobing za zavedenie výučby heterosexuality, aby sa nadpráva homosexuálov opäť dostali do rovnováhy. Naspäť cesta nemožná, diskrimináciu treba napraviť.