Jdi na obsah Jdi na menu
 


Magická jedenástka

10. 11. 2011

Nechať komentárom nepovšimnutý piatkový dátum 11. novembra 2011, ktorý na prvý pohľad nevyzerá inak ako ostatné pracovné dni v roku, by bolo ako ignorovať voľby. Nič by sa nezmenilo. Ak si ho však napíšeme číslovkami a zabudneme na rušivú a pre vykladačov mágie čísel zrejme dosť nepohodlnú dvojku a nulu, dostaneme sa k číselnému zápisu 11. 11. 11. To už je lepšie, však? Niečo sa jednoducho musí zomlieť.

Vesmír, boh alebo iné rozumom neuchopiteľné entity nám vyšlú znamenia, ktoré astrológovia a astrologičky preložia z tajomnej reči, ktorej rozumejú iba oni/y, do reči nás nevyvolených. Podľa jednej Vnútornej bohyne nastane veľký okamih transformácie planéty Zem a nastolenie Zlatého Veku Mieru a Lásky. V tento deň sa nám údajne otvorí najsilnejšia energetická brána roku. Neznie to zle, naopak, len nevedno, či sa to týka všetkých ľudí, alebo iba tých, ktorí "vedia". Svetu by niečo také rozhodne pomohlo, keby sa to uskutočnilo na masovom základe.

Ak čítate tento článok presne o 11. hodine 11. minúte, stačí vám na chvíľu tuho zavrieť oči a pred vnútorným zrakom sa vám zjaví nepreniknuteľná tma prepletená tancom drobných žiarivých bleskov a obláčikov. Vnímajte iba obrazy z nich a už dnes sa vám splní, že budete mať na chvíľu odo mňa pokoj. Aj od volieb a ďalších tragických veštieb.

Po krátkej meditácii sa môžete vrátiť do reality magického dátumu. Na piatok napríklad po mnohých rokoch zvolali tlačovú besedu rockoví bosoráci na dôchodku Black Sabath v kompletnej zostane. Plánujú oznámiť niečo prevratné. Aj vy tipujete na comeback?

Zo slovenskej futuristickej scény vyberám piatkovú demonštráciu s túžbou Posvietiť si na politikov. Bolo by naozaj zázrakom, ak by sa následkom tohto stretnutia nespokojných ľudí slovenským politikom a političkám otvorila najsilnejšia energetická brána dobra a ich výčiny v prospech svojich a rozvíjačských účtov by sa obrátením o 180 stupňov stali činmi v prospech Slovenska a jeho obyvateľstva, ktoré oné výčiny dotuje.

Nech sa už v piatok okolo nás opäť preženie meteorit, nová hviezdna brána pretaví ľudské zlo v dobro (kiežby) alebo Black Sabath oznámi zrod koncertnej šnúry, pre Slovensko sa jeden zo zázrakov už udial. Európsky súd pre ľudské práva predbehol magický dátum o celé štyri dni.

Súd potvrdil, že rómske ženy v slovenských nemocniciach násilne sterilizovali bez ich súhlasu. Dal tak za pravdu desaťročnému úsiliu Poradne pre občianske a ľudské práva z Košíc v prípade V. C. proti Slovensku. Jej klientka sa súdnou cestou domáhala odškodnenia za násilnú sterilizáciu, ktorú jej vykonali v prešovskej nemocnici.

Výsledok prelomového súdneho rozhodnutia je smutnou správou pre Slovensko, ale skvelou správou o ľuďoch, ktorí sa nedali zomlieť strachom z mocných a apatiou a svoj boj za slušný život a spravodlivosť v našej často nespravodlivej krajine nevzdali.

Na ťahu je slovenská vláda. Sterilizované ženy čakajú na aspoň na ospravedlnenie. A pre nás ostatných je toto rozhodnutie magickým znamením, že sa oplatí posvietiť si na politikov.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář